Lodówki Samsung – przegląd topowych serii

0
6435
Lodówki Samsung – przegląd topowych serii

Zastanawiasz się nad zakupem lodówki, ale nie wiesz, który model wybrać? Poznaj najnowsze trendy i przekonaj się, jak funkcjonalne mogą być nowoczesne chłodziarki.

Lodówki Family Hub

Lodówka Family Hub to dobry wybór dla osób, które podążają za nowinkami technologicznymi i chcą usprawnić organizację życia domowego. Znakiem rozpoznawczym serii Family Hub jest wbudowany duży ekran LCD, który może służyć jako podręczny notatnik, wyświetlacz przepisów kulinarnych, domowe centrum rozrywki oraz monitoring zapasów. Dzięki wbudowanym kamerom użytkownik może sprawdzić stan lodówki z poziomu smartfona – to niezwykle przydatna funkcja, która znosi konieczność tworzenia długich list zakupowych.

Lodówka Family Hub od producenta Samsung jest dostępna w trzech wariantach pojemnościowych. Modele Side-by-Side oraz Multidoor sprawdzą się w większych rodzinach, a standardowa chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem doskonale wpasuje się w niewielkie wnętrze.

Lodówki z dolnym zamrażalnikiem

Usytuowanie zamrażalnika w dolnej części urządzenia jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Większość urządzeń przeznaczonych do użytku domowego została zaprojektowana w zgodzie z zasadami ergonomii – umiejscowienie chłodziarki na wyższym poziomie nie wymusza schylania się i przyjmowania nienaturalnej pozycji ciała.
Producent zadbał także o inne detale zwiększające komfort użytkowania urządzenia. Na szczególną uwagę zasługują funkcjonalne drzwi z czterema pojemnikami, których układ można zmieniać w zależności od przechowywanych produktów. Dzięki przyjaznemu systemowi modułowemu w pojemnikach zmieszczą się nawet najwyższe butelki.

Lodówka Side-by-Side

Lodówka Side-by-Side charakteryzuje się dużą pojemnością i funkcjonalnością. Producent, tworząc model chłodziarki dla dużych rodzin, zadbał o maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni i wygodny dostęp do wszystkich zapasów. Półka Easy Slide, przymocowana na zawiasach z rolkami, ułatwia wyjmowanie produktów znajdujących się z tyłu, wbudowany w drzwiach dyspenser pozwala zaś pobierać wodę bez konieczności otwierania lodówki. Nowoczesne lodówka Side-by-Side posiada również wygodny dozownik kostek lodu.

Technologie Samsung

  • FlexZone

FlexZone to wydzielona w lodówce strefa, w której można przechowywać żywność wymagającą określonej temperatury. Użytkownik może wybrać jedno z czterech ustawień i dostosowywać je do aktualnie przechowywanych produktów.

  • Twin Cooling Plus

Marnowanie żywności to duży problem. Samsung, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wdrożył technologię, która optymalizuje temperaturę i wilgotność w chłodziarce i zamrażarce. Dzięki temu żywność pozostaje świeża i soczysta przez wiele dni – nawet dwukrotnie dłużej niż w standardowych lodówkach. Dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych obiegów powietrza zapachy z zamrażalnika i lodówki nie przenikają się. Aby zminimalizować wahania temperatur, Samsung wyposażył lodówki w system Metal Cooling, który zapobiega wtłaczaniu ciepłego powietrza za każdym razem, kiedy użytkownicy otwierają drzwiczki.

Jeżeli chcesz się przekonać, jak wygląda przyszłość kuchni, już dziś sprawdź najnowsze modele lodówek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here