Idealne do gospodarstwa domowego ekspresy Jura

0
734
ekspresy Jura

Kawa jest tym gorącym napojem, który najczęściej kojarzy się z domowym odpoczynkiem. Filiżankę aromatycznej kawy serwuje się w różnych częściach dnia – najczęściej jest to poranek, gdy trzeba delikatnie pobudzić mózg do działania. W kawiarniach i restauracjach coraz częściej można zauważyć profesjonalne maszyny do przygotowania tego czarnego pobudzającego napoju. W gospodarstwie domowym taki sprzęt również odnajdzie swoje zastosowanie. Urządzeniami, które przydadzą się w każdym domu, szczególnie w tym, w którym ceni się różnorodność smaku kawy, są ekspresy Jura. W przeciwieństwie do tak obecnie modnych maszyn do kawy, ten sprzęt nie korzysta z kapsułek. Zawsze jest to świeżo palona kawa. Jej parzenie nie jest długim procesem, trwa około 60 sekund. Za sprawą jednego przycisku oszczędza się czas poświęcony na przygotowanie porannej kawy.

Czym różni się od innych popularnych ekspresów?

Innowacyjna technologia zawarta w ekspresach Jura jest niezawodna. Maszyna działa prawidłowo zarówno po zakupie, jak i wiele lat później. Wystarczy dobrze taki sprzęt czyścić i konserwować, żeby za każdym razem można było liczyć na wyjątkowy smak kawy. Ma on wiele regulacji, na przykład w sposobie mielenia – właściciel jest w stanie ustawić taką grubość ziaren kawy, jaka mu odpowiada. Ekspresy do kawy Jura mają specjalne filtry chroniące przed odkładaniem się tam kamienia pochodzącego z wody. Dzięki temu, że na urządzeniu nie będzie odkładał się kamień, będzie możliwość dłuższego, bezproblemowego użytkowania tego sprzętu. Przez to, że woda będzie świeża i czysta, smak kawy też będzie lepszy. Nie brakuje tutaj też regulacji temperatury. Okazuje się ona niezbędna w czasie przygotowania niektórych typów kawy, między innymi tych z mlekiem, jak cappuccino czy latte. Taka regulacja daje szansę na dobre spienienie mleka.

Wyjątkowy design idealny do współczesnej kuchni

We współczesnej kuchni liczy się nie tylko funkcjonalność. Użytkowość sprzętów kuchennych zwiększa się, jeśli tego typu urządzenia mają dobry, pasujący do tego nowoczesnego miejsca design. Z ekspresami Jura nie trzeba się martwić o to, że nie będą one pasowały. Na blacie kuchennym nie zajmują dużo miejsca, nadają się więc do każdej kuchni, nawet tej małej. Ich elegancki wygląd jest zawsze widoczny niezależnie od wybranego modelu. Ekspresy Jura produkowane są z trwałych materiałów, ich solidność dostrzegalna jest zarówno na zewnętrz, jak i wewnątrz urządzenia. Odporność na wiele czynników do zasługa nowoczesnych materiałów, jak i nowoczesnej technologii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here