Ozdoby na stół – kilka ciekawych pomysłów

0
1751

Aranżacja stołu weselnego nie musi być skomplikowana, by prezentować się elegancko, luksusowo i imponująco. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi pomysłami, które może zainspirują Was do stosowania ciekawych i innowacyjnych rozwiązań.

Drodzy Państwo Młodzi, pamiętajcie, że jeśli posiadacie niewielki budżet lub po prostu nie chcecie kupować asortymentu, który spożytkujecie jedynie raz w życiu, warto poważnie zastanowić się podczas zakupów. Dobrym pomysłem są firmy, które wypożyczają ozdoby na stół weselny, ponieważ zazwyczaj dysponują one satysfakcjonującymi rozwiązaniami i bardzo dużą ilością rozwiązań. Pamiętajcie, że wesele będziecie wspominać przez bardzo długi okres swojego życia – warto zadbać o to, by wszystkie wspomnienia były pozytywne i charakteryzowały się przyjemnymi odczuciami.

Ozdoby na stół – dopasuj do sali weselnej

Wszystko w dużej mierze zależy od tego, w jakim stylu będzie wystrój całej sali weselnej. Jeśli dodatki na ścianach będą przykładowo w kolorze niebieskim, ozdoby na stole nie powinny być przykładowo zielone – pamiętajcie, że taki detal tworzy całość, a prawdziwe wesele teoretycznie możecie mieć raz w życiu, dlatego naprawdę kilka szczegółów może uchronić Was przed sytuacją, że nie chętnie będzie wracać do sesji ślubnych. Często takim elementem mogą być nawet serwetki – zwłaszcza gdy stawiacie na bardzo satysfakcjonującą ilość przekąsek, napojów i obficie podane dania. Ozdoby na stół wtedy powinny być ustawione minimalistycznie, gdyż potrawy będą wygodniej rozmieszczone dla gości.

Co, jeśli wesele jest w plenerze?

Ostatnio można zauważyć pewien trend, który bardzo spodobał się większości osób posiadających dostęp do dużych i satysfakcjonujących terenów zielonych lub imponujących podwórek. Mowa oczywiście na temat wesela w plenerze. Jak więc dopasować ozdoby na stół? Oczywiście dróg jest kilka. Jeśli interesuje Was elegancja i minimalizm, wystarczy postawić świeczniki i czarne serwetki (dość odważny krok, jednak coraz więcej osób się na niego decyduje) lub postawić na naturalny asortyment. Świetnym przykładem są kwiaty, duże, masywne świece, delikatne bukiety, zielone elementy i niemal wszystko, czego tylko dusza zapragnie.

Naprawdę ogranicza Was jedynie wyobraźnia, a jeśli znajdziecie jakiś ciekawy pomysł, to szybko zaowocuje on ciekawymi efektami. Zachęcamy do tego, by każdy szukał indywidualnych rozwiązań – nawet jeśli będą one niekonwencjonalne i odważne. To w końcu Wasze wesele i Wasza noc, dlatego starajcie się dopasować ozdoby na stół zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here