Systemy szuflad Concept

0
1160

Obecnie meble w naszych domach w niczym nie przypominają elementów wyposażenia znanych sprzed 20-30 lat. Podobnie jest w przypadku akcesoriów meblowych. Ich podstawowym zadaniem jest ułatwić użytkownikom korzystanie z szafek, szuflad czy szaf. W dzisiejszym artykule przedstawimy nieco bliżej systemy szuflad oferowanych przez firmę Concept, która jest znanym i cenionym producentem tego typu akcesoriów.

Trwałość i niezawodność systemów firmy Concept

Jednym z głównych atutów systemów szuflad firmy Concept jest kompleksowość oferty. Wspólnym mianownikiem wszystkich akcesoriów z tej kategorii jest wykonanie z wysokiej jakości stali ocynkowanej. To daje gwarancję trwałości i niezawodności działania. Najlepszym tego przykładem jest fakt, że wszystkie akcesoria do szuflad wytrzymują obciążenie do 30 kg. Akcesoria do szuflad cechują się także niską wagą, która idzie w parze z wysoką trwałością poszczególnych elementów zestawu. Cechą charakterystyczną produktów jest precyzja wykonania, która gwarantuje płynne funkcjonowanie systemów szuflad nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Na pewno docenisz także fakt, że wszystkie prowadnice znajdujące się w ofercie firmy Concept są wyposażone w funkcje cichego domyku. To luksus, który powoli staje się standardem. Cichy domyk to nie tylko wygoda, ale także skuteczna ochrona drewnianych elementów mebli. Systemy szuflad Concept zapewniają pełny wysuw oraz możliwość regulacji frontu w pionie i poziomie. Dzięki temu bez trudu będziesz mógł dopasować akcesoria do mebli znajdujących się w Twoim domu.

Każdy zestaw jest wyposażony w mocowania frontu, wkręty oraz zaślepki. Dzięki temu od razu po zakupie możesz się zająć montażem szuflad.

Duże zróżnicowanie systemów firmy Concept

Wbrew pozorom systemy produkowane przez firmę Concept sprawdzają się nie tylko w kuchni. Mogą być także montowane we wszystkich meblach, które zostały wyposażone w szuflady. Na uwagę zasługuje duże zróżnicowanie akcesoriów. To pozwala dopasować je do specyfiki oraz wymiarów konkretnych mebli. Zróżnicowana kolorystyka zapewnia spójność z kolorem wnętrza szuflad. Różne długości prowadnic mogą być dopasowywane do głębokości mebli. Prowadnice mogą być stosowane do szuflad o zróżnicowanej wysokości. Firma Concept oferuje także estetyczne wycięcia pod zlew do szuflady. To pozwala w optymalny sposób zagospodarować przestrzeń pod zlewem i uzyskać dodatkowe miejsce na kuchenne drobiazgi.

Akcesoria do szuflad możesz dobrać osobiście lub zlecić to fachowcowi, który wykonuje dla Ciebie meble. Wyboru konkretnych produktów możesz dokonać, odwiedzając nasz sklep internetowy locker.com.pl. Firma Locker oferuje duży wybór akcesoriów meblowych do domu i biura. Oprócz wysokiej jakości akcesoriów firma Locker proponuje także fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here