Ręcznie robione uchwyty do mebli kuchennych

0
5752

Stylistyka kuchni jest w dużej mierze uzależniona od tego, jakie meble do niej wstawimy. W kuchni stawia się przede wszystkim na prostotę i uniwersalność. Meble mają być wygodne i łatwe w otwieraniu podczas codziennych czynności kuchennych. Można je jednak zmienić w prawdziwe dzieła sztuki za pomocą drobnych detali.

Uchwyty do mebli kuchennych

Meble kuchenne różnią się między sobą materiałem produkcji, kolorem i designem frontów oraz rodzajami uchwytów. Uchwyty do szafek kuchennych muszą być maksymalnie wygodne – będziemy ich używali po wielokroć w ciągu dnia. Dobrze też, by nadawały meblom indywidualne cechy. Oryginalny kolor uchwytów, ciekawy kształt, nietypowy sposób umiejscowienia – możemy bez problemu zlecić to firmie wykonującej meble na zamówienie.

Wymiana uchwytów w szafkach kuchennych

Jeśli udało nam się zakupić meble w okazyjnej cenie, które odpowiadają nam w całości poza uchwytami, nie stanowi to większego problemu. W sklepach z wyposażeniem wnętrz możemy dokuć dowolny uchwyt do szafki kuchennej w dowolnej ilości i wymienić je samodzielnie z pomocą śrubokrętu. Prawdziwym hitem są obecnie ręcznie robione uchwyty w oryginalnych kolorach – ręcznie malowane, kute, rzeźbione. Nadają one klasycznym meblom z sieciówki naprawdę bardzo indywidualnego rysu. Prawdziwym wnętrzarskim hitem jest obecnie umieszczanie na frontach uchwytów „nie od pary”. Każdy uchwyt od szafki w kuchni w innym kolorze i stylu – to brzmi absurdalnie, a jednak sprawdza się i wygląda fantastycznie!

Ręcznie robione uchwyty do mebli kuchennych można zakupić w sklepie Regałka.

[Głosów:5    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here