Okna drewniane meranti – postaw na jakość

0
1794

Wiele osób szukając okien, staje przed dylematem – jaki model czy materiał wybrać. Najbardziej popularne są okna plastikowe, jak i okna drewniane. Ale z jakiego materiału są najlepsze? Odpowiedź jest bardzo prosta. Warto zdecydować się na okna drewniane, gdyż to trwałość i niezawodność na lata. Doskonałym materiałem są np. te wykonane z drewna egzotycznego meranti.

Okna drewniane meranti – zalety

Przede wszystkim przy wyborze okien warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Dobrym wyborem jest drzewo egzotyczne meranti. Pomimo swojej stosunkowo niskiej ceny okna drewniane meranti są bardzo trwałe i odporne. Posiadają szereg zalet. Są niezwykle eleganckie i kojarzą się z luksusem. Na uwagę zasługuje również ich estetyka, są gładkie i nie posiadają widocznych sęków. Ich niezawodność potwierdza długoletnie gwarancja producenta. Warto również zauważyć, że okna drewniane meranti są odporne na bardzo wysoką, jak i niską temperaturę, a także mrozoodporne. Cechuje je wyjątkowa szczelność. Zapewniają dobrą izolację akustyczną. Warto również zwrócić uwagę na ich wysoką izolację cieplną, co sprawia, że można zaoszczędzić na ogrzewaniu i nie ma utraty ciepła. Wszystko to sprawia, że nawet w starym domu nie tworzy się pleśń, a na ścianach nie pojawia się wilgoć.

Okna drewniane meranti- szeroki wybór

Na stronie dubinski.com.pl możemy znaleźć szeroki wybór okien drewnianych meranti. Dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Sprawdzą się zarówno do klasycznych domów, jak i nowoczesnych. Idealnie komponują się z domami drewnianymi z bali. Dodają stylu i klasy każdemu budynkowi. Nadają się także do dużych przeszkleń. Na uwagę zasługuje również to, że bardzo łatwo zamontować na nich systemy antywłamaniowe.

Okna drewniane meranti to luksus, na który Cię stać. Zatem jeżeli szukasz okien warto zdecydować się na okna drewniane. Nie tylko doskonale się prezentują, ale również są odporne na bardzo zmienne warunki atmosferyczne. Okna drewniane nigdy też nie wychodzą z mody. Są ponadczasowe, a ich trwałość określana jest na minimum 150 lat.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here