Nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz monitoringu

0
2087
Nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz monitoringu

Osobom związanym z branżą instalacji alarmowych oraz monitoringu zapewne znana jest marka Satel. Jest to jedna z najlepszych firm produkujących urządzenia oraz elementy do tworzenia zaawansowanych systemów zabezpieczających, oraz alarmowych. Satel od wielu lat oferuje nowoczesne rozwiązania, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Montersi, która od 10 lat współpracuje z marką Satel, jest autoryzowanym dystrybutorem produkowanego przez markę sprzętu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu obu przedsiębiorstw osoby, które decydują się na zakupy, otrzymują nie tylko profesjonalny i bardzo nowoczesny sprzęt, ale także pomoc i fachowe doradztwo doświadczonych pracowników firmy Montersi https://www.montersi.pl/satel-integra

atmosfera-w-pracy

Lata doświadczenia sprawiły, że firma Satel jest w stanie projektować oraz produkować bardzo zaawansowane urządzenia, oraz części składowe systemów alarmowych. Dzięki produktom Satel nie jest problemem zaprojektowanie bardzo indywidualnego systemu zabezpieczeń oraz monitoringu. W ofercie marki znajdziemy m.in. bardzo nowoczesne inteligentne systemy alarmowe, alarmy przeciwpożarowe oraz części składowe systemów monitorujących. Ogromne doświadczenie sprawia, że produkty marki dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie.

zdjecie-14

Przedsiębiorstwo Satel to w pełni polska firma, która daje zatrudnienie ponad 270 osobom. Dzięki normie ISO 9001:2000, którą firma realizuje od 2002 roku, każdy produkt wprowadzany do sprzedaży jest dokładnie badany oraz testowany, aby odpowiadać potrzebom klientów i dawać większe bezpieczeństwo oraz niezawodność. Firma Satel w swojej ofercie ma ponad 400 różnego rodzaju produktów, które służą instalatorom w całym kraju oraz za granicą. Są to produkty najwyższej jakości ze wszystkimi wymaganymi atestami. Decydując się na zakupy produktów marki Satel, wspierasz lokalne firmy.

Marka Montersi pozwala instalatorom oraz osobom prywatnym znaleźć wszystkie potrzebne im urządzenia, oraz elementy do alarmów, oraz monitoringu w jednym miejscu. Zakupy w firmie Montersi https://www.montersi.pl/satel-integra to nie tylko zakup towaru. To pomoc techniczna oraz duża kadra doświadczonych pracowników, którzy pomogą w trudnych sytuacjach oraz udzielą informacji na temat oferowanego przez markę Montersi sprzętu.

zdjecie-6

Od pewnego czasu Montersi organizują szkolenia, w których uczestniczą instalatorzy sprzętu oferowanego przez firmę. Mogą się oni wiele dowiedzieć na temat nowinek w branży oraz znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, oraz problemy związane z użytkowaniem tak zaawansowanego sprzętu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here