Domy w Naramowicach – zamieszkaj ekskluzywnie od zaraz!

0
1188
Domy w Naramowicach

Jeżeli wydaje Ci się, że znalezienie idealnego miejsca na kupno mieszkania lub domu to zadanie niewykonalne, to wyprowadzimy Cię z błędu. Przekonaj się ile ma do zaoferowania północna część miasta Poznania. Poznaj niesamowite domy w Naramowicach, sprawdź wszystkie najnowsze inwestycje w tej okolicy i poznaj szczegółową ofertę wybranych deweloperów. Sprawdź wyjątkowe domy w Naramowicach z rynku wtórnego lub pierwotnego. 

Dlaczego domy w Naramowicach? 

Poznańskie Naramowice, znajdujące się w północnej części miasta, to dzielnica tętniąca życiem, która przyciąga nowoczesnych, pełnych energii mieszkańców. Jednocześnie Naramowice z prawie każdej strony otoczone są lasami i terenami zielonymi. To powoduje, że domy w Naramowicach znajdują się w spokojnej okolicy i są budowane w zgodzie z naturą. Tym samym, Naramowice są świetnie skomunikowane z centrum miasta, co sprzyja korzystaniu z licznych rozrywek i wydarzeń kulturalnych. 

Domy w Naramowicach wyrastają na wolnych terenach jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Lokalizacja ta jest obecnie najbardziej prestiżową na mapie całego Poznania. Znani deweloperzy oddają do użytku kolejne mieszkania o powierzchniach od 30 mkw do ponad 100 mkw. Jest w czym wybierać, a kolejne lokale sprzedają się bardzo prędko. 

Nowa Naramowicka

W najbliższym czasie na terenie poznańskich Naramowic do użytku zostanie oddana nowoczesna, wysokoprzepustowa ulica Nowa Naramowicka, która doskonale skomunikuje domy w Naramowicach ze ścisłym centrum miasta. Dodatkowo planowany tramwaj na Naramowice będzie doskonałym, ekologicznym środkiem transportu dla młodych, który w 15 minut dowiezie wszystkich do centrum. 

Domy z garażem

Ogromną zaletą nowych domów w Naramowicach jest obecność w ramach nieruchomości garaży. Domy na Naramowicach, ze względu na dużą powierzchnię działek mają sporą powierzchnię użytkową, posiadają garaż na posesji i ogród. Te wszystkie czynniki sprzyjają młodym rodzinom, które poruszają się samochodami odwożąc dzieci do szkoły, a po południu uwielbiają relaksować się wspólnie na świeżym powietrzu. 

Zalety kupna domu od dewelopera

Zakup nowego domu bezpośrednio od dewelopera ma wiele zalet. Jego cena jest wprawdzie wyższa od domu z rynku wtórnego, jednak kupując nowe mamy pewność co do wieku budynku, jego stanu, jakości materiałów, z których został wybudowany oraz stanu własności. Dom od dewelopera to gwarancja nowoczesności i dopasowania do potrzeb współczesnych mieszkańców. 

Obecne przepisy prawne sprzyjają osobom kupującym domy na rynku pierwotnym. Również kredyty hipoteczne są udzielane dużo łatwiej niż kiedyś. Obecnie, nie ma ryzyka, że firma deweloperska upadnie przed ukończeniem inwestycji, pozostawiając klientów bez pieniędzy i bez domu. Każdy nabywca nowej nieruchomości jest chroniony odpowiednimi przepisami, a dodatkowo rozpisywana jest umowa przedwstępna poświadczona przez notariusza. Inwestycja jest jasna i bezpieczna, pozbawiona jakichkolwiek haczyków. 

Jesteś w trakcie poszukiwań ekskluzywnego domu na Naramowicach? Szukasz spokojnego i bezpiecznego miejsca, w którym będziesz mógł osiąść ze swoją rodziną na dłużej? Sprawdź ofertę dewelopera noveolendry.pl oferującego domy w Naramowicach i innych prestiżowych lokalizacjach, również poza Poznaniem. Zarezerwuj i kup zanim zrobią to inni! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here