Gdzie kupić wąską szafkę na buty?

0
2161

Walające się buty w przedpokoju? Doroczny problem ze znalezieniem wiosennych półbutów, których używaliście rok temu? Sandały utkwiły głęboko w pawlaczu i nie można ich wyciągnąć nawet za pomocą kija od szczotki? Czas najwyższy na zakup szafki na buty.

Rozwiązań jest bez liku, jeśli wasz przedpokój ma w miarę normalne rozmiary. Wtedy wystarczy większa czy szersza komoda, żeby pomieścić buty całej rodziny, a nawet przygotować półkę na kapcie dla gości. Co jednak, jeśli mieszkacie w niewielkim mieszkaniu na blokowisku? Tu rozwiązaniem będzie wąska szafka na buty na meb24.pl. Zajmująca niewiele miejsca, wyposażona w ciekawe rozwiązania. Zobaczcie chociażby szafki wysokie, wiszące czy też szafki, w których obuwie układa się w szufladach na skos. W dodatku kolory, które możecie dopasować do mebli czy kolorów ścian w przedpokoju.

W sklepie istnieje także opcja, aby zamówić szafki na buty na wymiar. To świetne rozwiązanie dla tych, których mieszkanie ma nietypowe rozmiary – np. kawalerka w bloku albo podłużne i wąskie mieszkanie w kamienicy. W Meb24.pl można wybrać sobie szafkę wąską lub szeroką, z lustrem, z siedziskiem, z wieszakiem, z szufladą, z koszem, szafkę w modnym stylu skandynawskim, szafkę białą, szafkę w kolorze dębu, szafkę czarną (albo w zupełnie innych odcieniach).

Jaka szafka na buty nada się do waszego przedpokoju? Jeszcze dziś weźcie miarkę albo centymetr, sprawdźcie rozmiary i otwórzcie stronę sklepu. Z pewnością wybierzecie coś dla siebie (możecie też skorzystać z konsultacji ze sprzedawcą), a potem już tylko zamówić, zapłacić, poczekać cierpliwie na przybycie kuriera, tradycyjnie sprawdzić zawartość paczki i można brać się do dzieła. Jeszcze tego samego wieczoru złożycie łatwe w montażu szafki na buty z Meb24.pl, po czym będziecie się cieszyć estetyką i porządkiem w waszym przedpokoju – i oczywiście bez skrępowania zapraszać gości. A jeśli spodoba wam się szafka, zróbcie zdjęcie i skorzystajcie z promocji na kolejne zakupy dzięki akcji „Prześlij fotkę”.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here